Ücretsiz VPS Alma ve DDOS Atma

Katılım
17 Tem 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Selamün Aleyküm. Bugün bu konumuzda sizlere ücretsiz ve sınırsız bir şekilde VPS alma ve bu VPS ile DDOS atmayı göstereceğim.

İlk olarak VPS bilmeyenler için, VPS bir server olarak düşünebilirsiniz. Bu server ile DDOS atarsak çok daha etkili olur. Şimdi VPS alacağımız web siteye gidiyoruz. İlk başta kayıt olmamız gerekiyor. Bunun için Temp Mail kullanabiliriz. Böylece sınırsız VPS almış olucaz. Kayıt olduktan sonra bizden hesabımızı doğrulamamızı isteyecek. Maile gelen kodu kopyalayıp aratıyoruz. Hesabımızı doğrulayadık. Şimdi editör kısmına gidiyoruz. Orada bir pencere açılacak. Bir sürü yazılımlar, uygulamalar vs. En aşağıya inin python centos 7.2 olanı seçin. Server yani container isminizi girin ve sağ altta bulunan create yani oluştur/kur basın.


Bastıktan sonra 1-2dk beklicez. Container yani server kurulmuş olacak. Sonra karşımıza çıkan ilk ekran bize server hakkında bilgiler verecek. En ustun bi altında iki tane küçük sekme olacak. Bilgi vereni kapatıp terminal bölümüne geçin. Bu bölüm kali linux, termux vb. alt yapısı ile ayni olduğu için buraya ddos scriptimizi yada toolumuzu kurabiliriz. İstediğiniz gibi ddos atabilirsiniz. Ancak Türk sitelerine ddos atmayınız. Konuyu okuduğunuz için teşekkürler.


VPS Almak İçin: https://codeanywhere.com

Temp Mail: https://temp-mail.org/tr/


Siber İmha Ekibi | Official
 
Üst Alt